ICF Expo Logo

5-8 Aralık 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşen Carpet and Flooring Expo 13 ülkeden 52’si yabancı olmak üzere 400 firma ve firma temsilciliği ürünlerini sergiledi. Katılımcıların %95’i fuarın kendileri için yeni iş bağlantıları kurma ve ürünlerini tanıtma imkanı sağladığını ifade etti ve fuardan memnun kaldıklarını belirtti.

Katılımcılarımızın fuar ile ilgili görüşlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Taner Torun

Fuarın genel yapısı beklentilerin çok üstünde geçti. Artık İstanbul ve bu fuar halı sektörünün Ortadoğu'daki cazip merkezi haline geldi. Umarım devamı gelir.

Herkes için faydalı, güzel, bereketli fuarlar olmasını diliyoruz. Sizlere de teşekkür ederiz bu fuara ön ayak olup gerekli organizasyonu yaptığınız için. Umarım önümüzdeki yıllarda daha büyük, daha geniş, ülkemize ve milletimize yakışır vaziyette güzel organizasyonlara şahit olur ve katılırız.

Urgaz Carpet LLC

Katılım Formu Butonu

Selim Uğur

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle fuarın İstanbul'da olması insanlara çok büyük avantaj oldu. Uluslararası anlamda dünyanın dört bir yanından gelen insanlara gerek ulaşım anlamında gerek her türlü açıdan insanlara çok kolay olduğu için İstanbul fuarı çok güzel oldu.

Fuar bizim için çok güzeldi, çok özeldi.

Hakan Carpet

İbrahim Pak

Fuardan memnunuz. Gerek Ortadoğu'dan gerek Avrupa'dan yeteri kadar müşterilerimiz geliyor. Hepsine ilgi alakayı gösteriyoruz. Yurtiçi piyasası da çok hareketli Çok memnunuz. Hizmet her şey yerinde. Gelecek yıllarda da katılacağız.

Çok iyi organize olmuş Dünya çapında her yere iyi haber verilmiş, iyi dağıtım olmuş güzel bir organizasyon. Çok memnun kaldık.

İpek Vizyon/ Sultan Halı

Fatih Efe Erdoğan

Bu fuar güzel geçti. Umduğumuzdan daha iyi bir şekilde. Beklentilerimizin oldukça üzerindeydi. Müşterilerimiz enerjikti ve potansiyelli bir şekilde geldi.

Herkesi fuara bekliyoruz.

Safa İthalat İhracat Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi / Mafy Carpet

ICF Expo Visual

Kerim Bektaş

Fuar halı sektöründe dünyanın merkezi olabilecek potansiyele sahip.

Fuara çok farklı ülkelerden gelenler var, kendileri ile görüşmelere başladık. Bu fuar bütün milletlere bütün ülkelere lazım.

Afshar Zarinet Carpet

Oğuzhan Kavcar

Fuar gayet güzel. Katılımcı sayısı çok yüksek. Fuardaki organizasyon gerçekten büyük. Gayet başarılı bir şekilde devam ediyor. Umarım aynı şekilde gelecek yıllarda da devam ederiz. Üreticiler ve ihracatçılar olarak gayet memnunuz.

Gelen ticari bağlantılarımız çok güzel oldu. Yeni bir müşteri portföyü elde edebildik. Umarım bunu en kısa zamanda siparişe döküp, üretim açısından işleve geçireceğiz.

Anatolian Carpet

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından, İstanbul Halı İhracatçılar Birliği (İHİB) ve Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçılar Birliği (GAHİB) işbirliği ile düzenlenecek Carpet and Flooring Expo, 7-10 Ocak 2025 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde.

Aşağıdaki buton ile katılımcı formunu doldurabilirsiniz

Katılım Formu Butonu