İSTANBUL FUAR MERKEZİÖzel Araç İle Ulaşım
Fuar alanına özel aracınızla gelmeyi tercih ederseniz, geliş yönünüze göre aşağıdaki haritadan yararlanabilirsiniz. E-5 ve E-6 TEM karayolunu kullanırsanız, Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek havalimanı çıkışından İstanbul Fuar Merkezi yolunu takiple fuar alanına ulaşılabilirsiniz.
 
Sahil yolunu kullanırsanız Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek Havalimanı kavşağını geçtikten yaklaşık 300 m sonra sağ sapakta yer alan İstanbul Fuar Merkezi tabelasından girerek fuar alanına gelebilirsiniz. Fuar alanına geldiğinizde aracınızı İstanbul Fuar Merkezi otoparkına bırakabilirsiniz.
 
Şehirlerarası Otobüs ile Ulaşım
İstanbul’a şehirlerarası otobüsle gelişlerde Esenler Otogarı tercih edilmelidir. Otogar sonrasında fuar alanına ulaşmak için 2 yöntem kullanılabillir.
 
1.Metro :
Esenler Otogarının içindeki metro istasyonundan Atatürk Havalimanı yönüne giden trene binerek, havalimanından bir önceki durak olan “DTM İstanbul Fuar Merkezi” durağında inmelisiniz. İstasyon çıkışı her 15 dakikada bir kalkan ücretsiz servislerimizi kullanabilir ve ya yaklaşık 10 dakika yürüyerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.
2.Taksi : Esenler Otogarından fuar alanına taksi ile gelmeyi tercih etmeniz durumunda, otogarın içinde kolaylıkla taksi bulabilirsiniz. Esenler Otogar ile İstanbul Fuar Merkezi arası mesafe çevre yolu kullanıldığında yaklaşık 20 km’dir. Taksi ücreti trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.
 
 
Toplu Taşıma ile Ulaşım
Aksaray’dan:
Metro* ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
Avcılar’dan: Metrobüs ile ŞİRİNEVLER - Metro* ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
Eminönü’den: Tramvay ile AKSARAY - Metro* ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
Kabataş’tan: Tramvay ile AKSARAY - Metro* ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
Mecidiyeköy’den: Metrobüs ile ŞİRİNEVLER - Metro* ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
Sabiha Gökçen Limanı’ndan: Havaist servisleri ile ŞİRİNLER - Metro* ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
İstanbul Havalimanı'ndan: Havaist servisleri ile ŞİRİNLER - Metro* ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
Sultanahmet’ten: Tramvay TR1 hattı kullanılarak ZEYTİNBURNU - Metro* ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
Taksim’den: İETT Otobüsü 96T hattı kullanılarak İSTANBUL FUAR MERKEZİ
Zincirlikuyu’dan: Metrobüs ile ŞİRİNEVLER - Metro* ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
 
HAVAİST: www.hava.ist/