​​Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı, dünya halı devlerinin gövde gösterisine sahne oldu

​Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı, dünya halı devlerinin gövde gösterisine sahne oldu

5-8 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen CFE 2023-Carpet and Flooring Expo sona erdi. Tüyap Fuarcılık Grubu, İstanbul Halı İhracatçıları Birliği ve Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği iş birliği ile düzenlenen fuar, dünya ve Türkiye’deki halı devlerinin gövde gösterisine sahne oldu.

Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya bölgeleri başta olmak üzere 103 ülkeden 21 bin 284 ziyaretçiyi ağırlayan fuara yüzde 25’i yabancı olmak üzere 400 firma ve temsilcisi katıldı.
 

Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı İstanbul’da başladı

Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı İstanbul’da başladı

Global halı sektörüne yön veren CFE 2023-Carpet & Flooring Expo İstanbul’da başladı. 5-8 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını bu yıl ilk kez açan fuar, 
Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından İstanbul Halı İhracatçıları Birliği ve Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği iş birliği ile düzenleniyor.  

CFE 2023 Fuarı, halıcılık sektörünü zirveye taşıyacak

Carpet & Flooring Expo, 5-8 Aralık 2023 tarihlerinde kapılarını açıyor
 
Dünyadaki halı ihracatının yaklaşık yüzde 17’sini gerçekleştiren Türk halıcılık sektörü, 5-8 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ilk kez düzenlenecek olan CFE 2023 - Carpet & Flooring Expo Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.